Ми завжди певним чином реагуємо на все, що нас оточує і на те, що ми робимо самі. Ці переживання можуть бути як позитивними, так і негативними. В основі душевного переживання людини лежать емоції, які й визначають її самопочуття. Отже стан психічного благополуччя і, навпаки, психічного розладу будь-кого з нас залежить від тих емоцій, які ми відчуваємо в різні моменти свого життя.

До позитивних емоцій належать радість, впевненість, задоволення, рішучість, захоплення, спокій тощо).
Негативні емоції - страх, злість, смуток, розпач, зневіра тощо - спричиняють різні захворювання. Ці емоції небезпечні для здоров'я.
Життя складне, але важливо вміти керувати своїми емоціями, вміти налаштовувати себе на позитивний лад, щоб кожен день відчувати гарний настрій. Потрібно вміти бачити щось приємне у кожному моменті життя і сподіватися, що все буде добре.
Про емоції, та як з ними потоваришувати, як запобігти емоційному вигоранню в повсякденному житті, як підвищити свій ресурс, і йшла мова на тренінгу, який провела для батьків особливих діток практичний психолог інклюзивно-ресурсного центру Субботіна Інна Сергіївна.
Найкращою оцінкою роботи психолога були позитивні емоції та усмішки учасників тренінгу.







Поділитися:
spacer